Site İçi Arama

TURİZMDATABANK YENİLENİYOR

Turizm ve ekonomi konularında uzman, araştırmacı Erol KARABULUT tarafından yayına hazırlanan Turizmdatabank.com YENİLENİYOR.

TURİZMDATABANK YENİLENİYOR

3 yıldır yayında olan Turizmdatabank, yenileniyor.

- Yeni sistem 2020 başında devreye girecektir.

- Yeni dönemde data kullanımının; kamuya ait olan kısımları herkes için ulaşılabilir olacaktır.

- Üyelik BİLİMSEL, AKADEMİK, KURUMSAL VE KAMUSAL bilgi ve onay esasına dayanacaktır.

- Detaylı, bilimsel ve kamusal bilgi ve data talepleri ÖNCELİKLİ olarak ele alınacaktır.

- Yalnızca; uzmanlık ve danışmanlık gerektien konular ücrete tabi olacaktır.TURİZMDATABANK KİMDİR?

 

Turizm ve ekonomi konularında 20 yıldan bu yana, analiz, araştırma ve raporlama konularında uzmanlaşan araştırmacı Erol KARABULUT tarafından yayına hazırlanan Turizmdatabank.com, ülkemiz turizminin yönetim kademelerindeki profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda yayın yapmayı amaçlamaktadır.

Turizmdatabank.com sitesinde; turizmle ilgili önemli konularda; rapor, araştırma ve istatistikler ile turizm yatırımları, turizm tedarikçileri gibi turizmin doğrudan etkilediği 56 sektörden haber ve analizler de bulunacaktır.

 

İletişim ve paylaşım

Turizmdatabank.com, sizlerden gelecek olan sektörel bilgi ve paylaşımlara da açıktır.

 

Erol KARABULUT

90 530 330 31 67

info@turizmdatabank.com
 


Erol KARABULUT, kimdir?

1971 Denizli doğumlu olan Erol Karabulut, İ.Ü. İktisat Fakültesi (İngilizce) bölümünü bitirdi. İKTİSAT Gazetesi ve DÜNYA Gazetesi’nde muhabir ve araştırmacı olarak çalıştı.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)  Araştırma Geliştirme,  Ekin Grubu Araştırma Birimi, Turizm Gazetesi ve  Resort Dergisi’nde çalıştı.

Son dönemde Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Araştırma Birimi’nin yöneticiliğini yapan Karabulut, 2015 yılında Turizmdatabank’ı faaliyete soktu.

Ekonomi ve turizm sahalarında çok sayıda araştırma, kitap ve incelemeleri yayınlanan Karabulut; Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2011 Araştırma İnceleme Yarışması Turizm Dalı ve Mehmet Kemal Dedeman 2012 Araştırma Geliştirme Ödüllerini aldı. Ayten Karabulut ile evli olan Erol Karabulut, Gonca isimli bir çocuk babasıdır.
 


Logomuz ne anlatıyor?
Turizmdatabank.com’un logosu, Türk kültür hayatının önemli tamgalarındam olan HAYAT AĞACI’dır.

 

Hayat Ağacı, kültürümüzde; sürekli değişen ve gelişen hayatın (evrenin) dikey anlatımıdır.  Yeraltı, yeryüzü ve öte dünyanın bir arada tasvir edilldiği tamga, aynı zamanda; dün, bugün ve yarını da kapsayan sonsuzluğu simgeler.

10.12.2018
TÜM HABERLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
TR
...