ACCOR, YUNANİSTAN’DA DAHA FAZLA OTEL DEDİ

Yunanistan’daki varlığını genişletecek

Accor CEO’su Sébastien Bazin, Yunanistan’ın başkentindeki Athens Capital Hotel-MGallery Collection’ın açılışı sırasında, yaptığı açıklamada, Accor’un yeni otellerin açılışıyla Yunanistan’daki varlığını genişletmeyi planladığını söyledi.

Ülkenin ulusal kurtarma planı Yunanistan 2.0’ın önemli yatırımları güvence altına alan konaklama piyasasını değiştirmeye hazır olduğunu söyleyen Bazin, ülkenin; daha kaliteli turizme dönüşen benzersiz varlıklara sahip bir numaralı destinasyon olduğunu ifade etti.

Atina’da, Yunanistan’ın ilk MGallery Collection oteli olan Athens Capital Hotel-MGallery Collection’ın açılışını yapan Bazin, Hellinikon projesinin tamamlandığında, Yunan başkentini önde gelen bir şehir turu destinasyonu haline getirmesini beklediğini söyledi.

Accor 110 ülkede

Fransız şirket, lüks markalar Raffles, Fairmont, Sofitel, premium MGallery, Pullman, Swissôtel, orta ölçekli Novotel, Mercure, Adagio ve ekonomi ibis ve hotelF1 dahil olmak üzere çeşitli konaklama segmentlerinde 110’dan fazla ülkede 5.199 lokasyonda otel işletmektedir.

Yeni 5 otel daha

Yunanistan’da 6 otel ve toplam 1.046 oda ile bir franchise düzeyinde faaliyet gösteren grup 586 odaya tekabül eden 5 yeni otelle büyüyor.

Accor otellerinin Girit, Mikonos ve Batı Yunanistan’da Aitoloakarnania’da açılması planlanıyor.

Niko Seaside Resort, 2022’de Girit’te açılması beklenen yeni Accor oteli.

Bir cevap yazın