BARİSTA FİGÜRÜNDE OTEL YENİLİĞİ

Uzman bir insanla, kahveyi deneyimlemek

Hizmetteki ve tüketimdeki gelişmişlik yeni bir şey değil. Cin tonik ya da vermut ardından dünyada en çok tüketilen içeceklerden biri olan kahve popüler. Bir kahve yapmak ve tüm nüanslarının tadını çıkarmak, çeşitli faktörler etkiler ve bu alanda uzmanlaşmış bir kişinin figürü bu içeceği sonuna kadar deneyimlemenizi sağlayabilir.

Barista köşemize aşık olmak

Only You Valencia’nın direktörü Alejandro Navarro, bu anlamda, “yıllardır, barista figürüyle ilgili olarak, o zamanlar kokteyl çalkalayıcı, sommelier, fromelier, vb. Bu uzmanlarla, farklı infüzyon yöntemleriyle birlikte ağızda bir dizi duyum elde etmemizi sağlayan her bir köken, hasat yöntemi, ekim yüksekliği, nem… tarafından sağlanan nüansları değerlendirmeye başladık. ve şüphesiz buna değer vermemiz gerektiğini unutmayın. Barista köşemize aşık olmalarını sağlayın. Kahve dünyası ve bir barista’nın işi birçok kişi tarafından hala bilinmiyor, bu yüzden önümüzde açıkça bir yol var.”.dedi

Güne güzel bir kahve ile başlamak

Aslında, Ruggero’nun belirttiği gibi, “müşterilerimizin resepsiyonu olağanüstü. Only You, müşterinin; bağımsız ve özel bir kahve barına, sunduğu özen ve kişiselleştirilmiş tedaviye olumlu değer verdiği artık görülüyor. Uzmana göre “Güne güzel bir kahve ile başlamak ruh halimizi tamamen değiştiriyor.

Bu nedenle, “Kahve açısından katma değerimizin yalnızca hammaddenin kendisinden ve işlenmesinden kaynaklanmadığını, aynı zamanda Ruggero’nun müşterilerimizle paylaştığı tutkuda yattığını belirten otel müdürü ile aynı fikirdedir.

Otel müdürü, “Only You Hotels’de ev sahipleri olarak müşterilerimiz için deneyimler geliştirme konusunda tutkuluyuz. In Room Spa veya dinlenme konsepti gibi konseptler geliştirdiğimiz gibi, kahvaltı da bizim ayırt edici özelliklerimizden biridir, ancak en iyi kahveyi sunmadan en iyi kahvaltıyı nasıl sunabilirsiniz? Ve insan sayısı kadar damak tadı varsa, en iyi kahve nasıl servis edilir? Bu başlangıç ​​noktasıyla, müşterilerimiz arasında kendini mükemmel bir şekilde tanıtan bir barista projesi geliştirmeye başladık” dedi.

Leave a Reply