EASYJET’TEN, İSPANYOL ADALARA EKSTRA KOLTUK

76 bin ilave koltuk

EasyJet İspanya’daki operasyonlarını 76 bin ilave koltuk ekledi. Özellikle takımadalara, Kanarya Adaları’na ve Balear Adaları’na giden rotalarda sunulan kapasiteyi artırıyor.

İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre ve Portekiz gibi önemli pazarlardan 38 bağlantı sunan grubun Güney Avrupa’daki genel müdürü Javier Gándara, adalara ek olarak Malaga, Barselona, ​​Madrid ve Alicante havaalanlarıyla bağlantılarını güçlendirdiğini vurguladı.

Koltukların % 40

İspanya; Birleşik Krallık rotalarının ve eklenenle birlikte koltukların %40’ını alırken, yaklaşık 30.000 ek koltuk Manchester, Londra (Gatwick ve Luton), Bristol ve Glasgow’dan Tenerife South, Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura, Alicante ve Menorca’ya 13 bağlantı arasında dağıtıldı.

Grubun eklenen toplam koltuk sayısının sırasıyla %22 ve %20’si İtalya ve Almanya rotaları izliyor. İlk durumda, EasyJet, Milano’dan Lanzarote, Tenerife South, Barselona, ​​​​Palma de Mallorca ve Malaga’ya giden beş güzergahı 16.800’den fazla koltukla güçlendirdi. Berlin’den Kanarya’daki Gran Canaria, Tenerife South, Fuerteventura ve Lanzarote havalimanlarına giden rotalara 15.000 koltuk eklendi.

Leave a Reply