HYATT, KÜRESEL PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETECEK

Lüks otel planları

Hyatt Hotels, ABD, Meksika, Fas, Çin, Tayland ve daha pek çok yerde 24 adet lüks mülkün yanı sıra Avrupa ve Orta Doğu’da 7 yeni lüks otel için planlarını açıkladı.

Hyatt Hotels Corporation, 2023 planları ile büyümekte olan kilit pazarlardaki lüks marka arzını daha da güçlendirmeyi  hedefliyor.

Lükse düşkün gezginler

Grup; Alila, Andaz, Destination by Hyatt, Grand Hyatt, Park Hyatt, The Unbound Collection by Hyatt ve Thompson Hotels markalarına katılacak otel ve resortların, kişiselleştirilmiş hizmet sunarak lükse düşkün gezginlerin beklentilerini aşmayı planlıyor.

Açılacak yeni tesisler

Grup, Açılacak yeni tesisler içinde ikisini anlattı. Yunan adalarında bir Hyatt markasına sahip ilk tesis olan 59 odalı Magma Resort Santorini, geleneksel eski üzüm bağları arasında yer alacak ve konukların muhteşem Santorini gün batımının keyfini çıkarabilecekleri Vourvoulos’un lavdan yapılmış yamaçlarında yer alacak.

Öte yandan 7Pines Resort Sardinia, Avrupa’daki ikinci Destination by Hyatt oteli olacak. La Maddalena takımadalarına bakan ve el değmemiş sahil şeridinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.