KEMPİNSKİ RESİDENCES BALMUMCU İŞLETME SÖZLEŞMESİ TAMAM

Kempinski Residences Balmumcu

2024 yılının başlarında ilk misafirlerini ağırlayacak olan Kempinski, lüks rezidanslar için yeni bir işletme sözleşmesi imzalayarak,  bu küresel şehrin önde gelen hotel gruplarından biri olarak pozisyonunu güçlendiriyor.

Astaş Holding

Kempinski Group CEO’su ve Kempinski AG Yönetim Kurulu Başkanı Bernold Schroeder “Kempinski 30 yılı aşkın bir süredir İstanbul’da bulunuyor ve bu güzel şehrin kalbimizde özel bir yeri var. Bu güzel, lüks rezidans koleksiyonunu yönetmekle görevlendirilmek, Kempinski’nin İstanbul’da sahip olduğu büyük önemin ve şehirdeki uzun vadeli ortağımız Astaş Holding ve Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Yapı&Yapı ile olan ilişkimizin gücünü yansıtıyor”dedi.

2024’te hazır

15 yılı aşkın bir süredir devam eden Kempinski Residences – Astaş Holding İş birliği ile hayata geçirilen projeler: Kempinski Residences Astoria, Bellevue Residences Managed by Kempinski, Maçka Residences Interior Design By Armani / Casa Managed By Kempinski

Kempinski Residences Balmumcu’nun inşaatına başlandı ve ilk konutların 2024’ün başlarında ev sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.