TSS GROUP’TAN YENİ GİRİŞİM

TSS’de yenilik.

B2B ve B2C bağlantılarındaki artışa odaklanan Seyahat acentelerinin işbirliği yenilikçi konseptli etkinlikler yapacak. Almanya’da 2.500’den fazla seyahat acentesini içeren TSS, destinasyonları seyahat acentesi müşterilerine her zamankinden daha yakın hale getirmeyi amaçlayan yeni bir etkinlik konsepti geliştirdi.

İlk toplantı Almanya’da

Gelecek sonbaharda, Dresden’de destinasyonların seyahat acentesi müşterilerine tekliflerini ve ürünlerini doğrudan sunabilecekleri bir toplantı düzenleyecek olan grup, etkinliğe 1.000 seyahat acentesi müşterisi ve yaklaşık 20 ilgili destinasyonun katılmasını bekleniyor.

Amaç ne?

Acenteler, müşteriler ve destinasyonların duygusal çekiciliği arasındaki mevcut bağı güçlendirmeyi amaçlayan TSS’nin başkanı Manuel Molina, “Kişisel temas, güven ve empatinin yerini hiçbir şey tutamaz. Onlara ivme kazandırmak ve mesleki yeterlilik ile güven oluşturmak istiyoruz. Odak noktamız müşteri sadakati ve coşkusu. Etkinlik öncesi, yerinde ve sonrasındaki yaratıcı iletişim yaklaşımları, her müşterinin bir sonraki seyahatlerini planlamak için iyi bilgilendirilmiş ve oldukça ilham verici olmasını sağlıyor.” Dedi.

Leave a Reply