TUI, YUNANİSTAN HEDEFİNİ AÇIKLADI

TUI 2022 hedefini açıkladı

TUI Group CFO’su Sebastian Ebel ve Grup İcra Komitesi üyesi ve TUI Group Kurumsal ve Dış İlişkiler grup direktörü Thomas Ellerbeck ile Yunanistan Turizm Bakanı Vassilis Kikilias’ı ziyaret eden grup 2022 hedefini açıkladı.

Turizmde gelecekteki işbirliklerini görüşmek üzere Atina’da Turizm Bakanı Vassilis Kikilias ile görüşen TUI yetkilleri Mart 2022’de Yunan destinasyonlarına ilk turist varışlarını planladıklarını açıkladı.

3 milyon ziyaretçi hedefini aşmak

Ebel ve Ellerbeck, Yunanistan’ın TUI’nin en önemli destinasyonlarından biri olduğunu ve grubun pandemi öncesi 2019’da ulaşılan 3 milyon ziyaretçi hedefini aşmayı hedeflediklerini söyledi.

TUI Care Foundation ve TUI Akademisi

Ayrıca Atina’da bir TUI Akademisi kurma olasılığını da görüştüler. Akademi, turizm sektöründe mesleki ve yaşam becerileri eğitimi yoluyla savunmasız gençlere fırsatlar sunuyor.

TUI Care Foundation aracılığıyla sürdürülebilirlik konularında işbirliği ve Girit’teki faaliyetleri de görüşmelerin gündeminde yer aldı. TUI şu anda yerel balıkçılık faaliyetini gerçek turist deneyimine entegre etmeye yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın