ACCOR’UN 2022 GÖRÜNÜMÜ

Yeni Accor otelleri

Accor, 2022 ve sonrasında yeni tesisleri açıkladı. Londra, Doha, Moskova, Kopenhag, Danimarka, Panama gibi yerlerde kapılarını açan 300’den fazla yeni otel ve resortla, çok sayıda yeni Accor oteli hizmette olacak.

Acoor Avrupa

Accor’un Avrupa çapındaki ağının gücü, Sofitel Barcelona Skipper, Mercure Amsterdam North, ibis Styles St. Margrethen Switzerland, Mercure Hotel President’in Lecce, İtalya ve MGallery Cagliari Palazzo Tirso, İtalya gibi yakın tarihli ve yaklaşan açılışlarla desteklenmeye devam ediyor.
2022’de Accor, MGallery Issy-les-Moulineaux Domaine de la Reine Margot ve Paris Vincennes’i selamlamak dahil olmak üzere şehre yeni eklemeler yapacak.

Orta Doğu, özellikle Katar’daki 2022 Dünya Kupası ile Accor için heyecan verici bir başka kale. Accor, etkinliğin ziyaretçileri için resmi konaklama sağlayıcısı olarak seçildi ve ekip üyelerine Körfez Arap devletindeki apartman ve villalarda 60.000’den fazla odayı yönetme ve işletme imkanı sağladı.

Rixos otelleri

Grup ayrıca, yaklaşmakta olan Rixos Doha Qetaifan, Suudi Arabistan’da Rixos Obhur Jeddah ve Dubai, BAE’de Rixos Jewel of the Creek ile birlikte Katar’daki ve bölgedeki Rixos portföyünü genişletecek. Accor ayrıca yeni Raffles Doha ve kardeş otel Fairmont Doha, Suudi Arabistan’ın Asher Vadisi’ndeki Banyan Tree AlUla ve Fairmont La Marina Rabat-Salé dahil olmak üzere bölge genelinde birçok çarpıcı yeni mülkün tanıtımını yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.