BENTOUR’DAN ANTALYA’YA YENI HIZMET SERVISI

“Hızlı. Güvenli. Zahmetsiz.”  sloganı altında, Bentour Reisen, önümüzdeki haftadan itibaren, Antalya Havalimanı’nda “Airport Service Premium” ve “Airport Service Privat”  olarak iki yeni premium ürünün hizmetlerini müşterilerine sunmaya başlayacak.

“Airport Service Premium” ürünü ile yolcular, tatil sonunda Antalya’dan memleketlerine dönerken, Terminal önünde özel olarak karşılanarak, Fast-Track-Check-in kontuarında işlemlerini kolayca ve hızlıca hal edebilme imkanına sahip olacaklar. Bu ayrıcalıklı hizmet’den yararlanan yolcular, özel pasaport ve güvenlik kontrolünden sonra bekleme süresinin geri kalanını uygulamanın dahilinde olan, CIP lounge salonunda çeşitli yiyecek ve içecek ikramların keyfini çıkararak geçirebilecekler.

İkinci ürün olan “Airport Service Private”’in hizmetinden, gidişlere ilave olarak, gelişlerde ki yolcular’da faydalanabilecek. Ayrı Pasaport gümrüğü olan Antalya özel CIP Terminalinde sunulan bu özel hizmetin dahilinde, yolcular, bekleme süresinde Lounge bölümünde çeşitli ikramlardan faydalanarak, konforlu bir şekilde, giderken uçuşlarını, geliş de de bagajların hazır olmasını bekleyebilirler. Gidiş yolcular ayrıca özel araçla park halindeki uçağa ulaştırılacaklardır.

Bentour Reisen CEO’su Deniz Uğur, “Seyahat ederken gittikçe daha fazla konfor ve özel hizmetlere talebler artıyor. Özellikle geçen yıl, daha fazla kişiye özel servis isteği ön plana çıktı.” şeklinde tespitlerde bulunurken, “Antalya havalimanında sunacağımız bu özel hizmetler ile yolcularımıza son derece harika seçenekler sunuyoruz” diye ürünler hakkında olumlu düşüncelerini kamuoyuyla paylaştı.

Bentour Reisen, ayrıca ilerleyen dönemler için özel hizmet ürün yelpazesini genişleteceğinin müjdesini şimdiden duyurdu. 2022 yılı itibari ile planlamalarda Almanya’nın bir çok noktasından özel jet/full charter ile uçuşlar sunulacak. Bu hizmet, yüksek sezonda bazı rotalarda ayrıca koltuk bazında satışa sunulacak ve böylelikle bu hizmet, ailelere, münferit seyahatçilere ve çiftlere cazip olacak.

Bu yeni hizmet ürünleri ile Bentour Reisen, seyahat ederken, misafirlerin daha fazla bireysellik, maksimum esneklik ve mümkün olan en yüksek konfor taleblerini karşılamayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın