CELESTYAL GEMİLERİ KUŞADASI’NDA

Celestyal Crystal, Celestyal Olympia turları

Kruvaziyer gemilerinin uğrak yeri Kuşadası Limanı, haftanın 3 günü Celestyal gemilerini ağırlayacak. Celestyal Olympia her salı ve cumartesi günleri; Celestyal Crystal ise pazartesi günleri yolcularını alacak. Gemiler Atina’dan aldığı yolcularla Kuşadası’na gelen gemilerin rotasında olan Patmos, Rodos, Girit, Santorini, Atina, Mikonos, Milos ve Selanik uğratacak.

Haftanın 3 günü

Kuşadası limanına pandemi öncesi yaptığı düzenli seferlerle en çok giriş çıkış yapan Celestyal Cruises, Yunan Adaları turlarıyla tatil planlayanlara haftanın 3 günü hizmet verecek.
1664 yolcu kapasiteli Celestyal Olympia her salı ve her cumartesi günleri 3 ve 4 gecelik Iconic Aegean Turları için; 1200 yolcu kapasiteli Celestyal Crystal ise her pazartesi günü 7 gecelik Idyllic Aegean Turları için Kuşadası’ndan da hizmet verecek.

Yaz sonunda Galataport’a gelecek

Celestyal Crystal, yaz zonunda rotasını İstanbul’a çevirerek Galataport Limanı’na demirleyecek ve buradan Eclectic Aegean Turları’nı başlatacak, 6 gecelik bu turların rotasında ise Kavala, Selanik, Volos, Santorini ve Atina olacak.


Celestyal Cruıses Hakkında
Celestyal Cruises, Yunanistan’daki ana yolcu gemisi operatörüdür. Yunan Adaları ve Doğu Akdeniz’e hizmet veren önde gelen kruvaziyer hattıdır. Celestyal Cruises’un Türkiye genel satış acenteliğini Karavan Cruises yürütmektedir. www.celestyalcruises.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.