CORAL TRAVEL’İN PLANLARI NE?

Rusya’da tur operatörleri

Rusya’da tur operatörleri 2022 planlarını açıklamaya çalışıyor. Coral Travel, planlarını ilk açıklayanlardan biriydi. Şirket, acenteler için bir web semineri düzenledi, Bu oturumlarda strateji ve taktikleri hakkında bilgiler verdi. Coral Travel’ın başlıca yaz destinasyonlarında Türkiye öncelikli.

Planlarda THY

Ulaşım sorunu nihai olarak çözülmedi, başta Türk Hava Yolları olmak üzere yabancı taşıyıcıların düzenli uçuşları gündemde. Şu anda, işbirliği konusunda bir anlaşmaya varıldı, kayıt süreci devam ediyor.

BAE’de, tur operatörü Emirates (Dubai’ye varış ile) ve Air Arabia (Sharjah’a varış ile) kendi bloğunu duyurdu ve ayrıca GDS’deki havayolları ile işbirliği yapmayı planlıyor.

ürün teklifleri

Rusya’daki turlar, tatil bölgelerine ek olarak Coral, St. Petersburg, Kazan, Kaliningrad ve ülke çapında gezilere aktif olarak turlar sunacak. Coral Travel bu yıl eski BDT ülkeleri için ürün teklifi yelpazesini genişletecek.

Web seminerinde buna ayrı bir blok ayrıldı. Ortak havayolları arasında şunlar bulunmaktadır: Uzbekistan Airways, Belavia, Utair, Azimuth, Red Wings, Fly One. Tur operatörü, kısa olanlar da dahil olmak üzere turlar oluşturuyor.

Mısır’a ulaşım

Mısır, ürün yelpazesinde gerçek bir yön olmaya devam ediyor ama artık Coral Travel turistleri, Emirates ile Dubai üzerinden veya Türk Hava Yolları ile İstanbul üzerinden ulaşabilecekler.

Web semineri sırasında Coral Travel temsilcileri de perakendeciler için promosyon ve indirimleri duyurdu. Şirket partnerleri işbirliği için motive etmeye devam edecek.

Coral Travel yeni gerçeklere uyum sağladı, en geniş destinasyon kapsamına ve mevcut uçuş fırsatlarına sahip programlar oluşturdu. Bu da kilit tedarikçilerden biri olarak konumlandırılmasına karşılık geliyor.( tourdom)

Bir cevap yazın