CORAL’DEN, MISIR’A DİREKT UÇUŞLAR

Coral Travel, 4 şehirden Mısır tatil beldelerine direkt uçuşlarla başlıyor. Tur operatörü Moskova’dan Hurgada’ya ilk doğrudan uçuş 15 Eylül’de ve Şarm El-Şeyh’e – 17 Eylül’de gerçekleşecek.

Antalya bağlantılı uçuşlar

Moskova’ya ek olarak, üç büyük bölgesel merkezden direkt uçuşlar yapılacak. Bu programa ek olarak tur operatörü, Antalya’da uygun bağlantı ile 11 bölgeden Mısır’a uçuş gerçekleştirmiştir.

Şirketin turistleri Eylül ortasından itibaren Rusya’nın 4 şehrinden Hurgada ve Şarm El-Şeyh’e direkt uçuşlarla uçabilecekler.

Uçuşlar Moskova’dan (Domodedovo) Şarm El-Şeyh’e doğrudan düzenli uçuşlar, haftada üç kez, Hurgada’ya gerçekleştirilecek.

Öte yandan Kazan ve Yekaterinburg’dan Şarm El-Şeyh’e (16 Eylül’den itibaren, her şehirden haftada bir kez) ve Ufa’dan Hurgada’ya (17 Eylül’den itibaren) düzenli uçuş programlarına başlayacak.

Türkiye bağlantısı

Mısır’a hem direkt uçuş hem de Türkiye bağlantılı uçuşlar sunan şirket buna, Eylül ayının ikinci yarısında Rusya’nın 11 şehrinden başlıyor.

Yekaterinburg, St. Petersburg, Kazan, Nizhny Novgorod, Perm, Samara, Ufa, Novosibirsk, Omsk, Tyumen ve Chelyabinsk’ten Antalya’da uğramalı/ aktarmalı  Hurgada ve Şarm El-Şeyh’e bu turları sunacak. Tüm şehirlerden uçuş sıklığı haftada 2 kez, St. Petersburg’dan – haftada 3 kez.

Bir yanıt yazın