FTI, TÜRKİYE REZERVASYONLARI ARTIYOR

Almanya’nın Türkiye´ye yönelik seyahat kısıtlamasında karantinayı kaldırılmasının ardından Alman tur operatörü FTI, Türkiye’ye yönelik ciddi rezervasyon artışı bekliyor. Türkiye’de anlaşmalı olduğu tüm otelleri satışa açarak olan grup, yaz ve sonbahar ayları için büyük sayıda uçak koltuğu hazırladığını açıkladı.

Rezervasyonların artması doğal

Konuyla ilgili açıklama yapan FTI Grubu yöneticisi Ralph Schiller, Robert Koch Enstitüsü´nün Türkiye´ye yönelik olan karantina zorunluğunu kaldırmasının bekledikleri bir işaret olduğunu ifade ederek, “Özellikle Türkiye´nin Ege ve Akdeniz bölgelerinde vaka sayıları uzun süreden beri düşmekteler. O yüzden bu yeni karardan önce bile bizim Türkiye satışlarımız artmaya başlamıştı. Bundan dolayı ana sezon için yeni bir artış beklemek doğaldır” diye konuştu.

FTI, ek koltuk koymaya hazırlanıyor

Türkiye´de tatil yapmak isteyen insanları istedikleri zamanda sevdikleri bölgelere gidebilmesini sağlamaya özen gösteren FTI, bunun için SunExpress, Corendon ve Condor adlı havayolları ile anlaşarak birçok Almanya şehrinden Antalya, Dalaman, Bodrum ve İzmir için yeterli koltuk rezerve etti. Bu koltuklar yetmezse ek uçuş koymaya hazırlanan FTI, ayrıca şimdiden sonbahar dönemi için de uçuş planlarını yapıyor. (Tourexpi)

Bir yanıt yazın