HYATT’IN ZOËTRY MARKASI BÜYÜYOR

Hyatt Hotels’in Zoëtry Wellness & Spa Resorts markası yayılmaya devam ediyor. Halkidiki’deki yeni tesis 2024 yılında açılacak.

5 yıldızlı Zoëtry Halkidiki

Yunanistan Halkidiki Sani’de açılacak 5 yıldızlı Zoëtry Halkidiki, 105 oda ve süitle 2024 yılında açılıyor. Bu, Hyatt’ın Zoëtry Wellness & Spa Resorts markasının Yunanistan’daki ilk varlığı olacak.

105 oda ve süite sahip yeni tesis, Olimpos Dağı’nın ve Halkidiki’nin berrak sularının manzarasına sahip, denizden yüksek kayalar üzerine inşa edildi.

Hyatt Hotels Corporation bir süre önce AF Partners ile Inclusive Collection’ı (uluslararası lüks her şey dahil tatil markaları portföyü, World of Hyatt’ın bir parçası) 2024 ortalarında açılması beklenen yeni Zoëtry Halkidiki ile bir anlaşma yaptı.

Hyatt’ın her şey dahil marka portföyü

Hyatt’ın her şey dahil marka portföyü, Hyatt Ziva, Hyatt Zilara, Zoëtry Wellness & Spa Resorts, Secrets Resorts & Spas, Breathless Resorts & Spas, Dreams Resorts & Spas, Hyatt Vivid Hotels & Resorts, Alua Hotels & Resorts ve Sunscape markalarını içeriyor.Hyatt’ın Yunanistan’daki varlıkları: Grand Hyatt Athens, Hyatt Regency Thessaloniki, AluaSoul Zakynthos, Dreams Corfu Resort & Spa ve The Unbound Collection-Magma Resort Santori