IHG YENİ KOLEKSİYON MARKASI HAZIRLIYOR

IHG Hotels & Resorts, yeni koleksiyon markasıyla, artan dönüşüm fırsatlarını yakalamayı ve Luxury & Lifestyle’daki konumu daha da güçlendirmeyi amaçlıyor. Marka yakında açıklanacak

Amaç ne?

IHG Hotels & Resorts CEO’su Keith Barr şunları söyledi: “2021’in ilk yarısında ticaret, aşıların kullanıma sunulması, kısıtlamaların hafifletilmesi ve ekonomik faaliyetlerin yeniden yapılandırılmasıyla birlikte seyahat talebinin güçlü bir şekilde geri gelmesiyle önemli ölçüde iyileşti. Ekipler, özellikle ABD ve Çin’de başta yurt içi eğlence rezervasyonları olmak üzere, giderek daha fazla misafiri otellerimizde tekrar ağırlıyor.Temel iş seyahatleri, pandemi boyunca dayanıklılığımızın önemli bir unsuruydu ve artık daha fazla grup etkinliği ve kurumsal görüyoruz. rezervasyonlar geri gelmeye başlıyor. Bu eğilimler ve iş dünyasındaki ivme, bazı pazarlarda seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasının da şimdi talepte iyileşmelere neden olduğu EMEAA dahil olmak üzere son haftalarda devam etti.

IHG büyüdü mü?

Sektöre daha fazla geliştirme faaliyeti döndükçe, IHG’nin marka portföyünün gücü ve sahipler için ölçeğimizin, sistemlerimizin ve platformlarımızın gücü açıkça kabul ediliyor. Yarıyılda 132 otel açtık ve geçen yıla göre büyük artışlarla 203’e imza attık. Mülkümüzün kalitesine odaklanmamız son derece yüksek olmaya devam ediyor ve bu lider markaların tutarlılığını ve gelecekteki büyüme için iyi konumlanmalarını sağlamak için Holiday Inn ve Crowne Plaza portföylerimizi gözden geçirerek hızlı ilerleme kaydediyoruz. Aldığımız aksiyonlar ve mevcut sistem büyüklüğümüzün %30’undan fazlasını temsil eden bir yatırım hattı ile, sektör lideri net oda büyümesi seviyesine hızla geri dönmeyi umuyoruz.

Bir yanıt yazın