IHG, YENİ MARKASI VİGNETTE COLLECTİON AÇIKLADI

Vignette Collection, 100 ülkede 6.000 oteli ve lüks yaşam tarzı segmentinde 400’den fazla oteli ve 100.000 odası ile dört ila 17 yıl içinde IHG portföyüne katılan altıncı marka.

Markanın rolü ne?

IHG, bağımsız oteller için gizli tuttuğu yeni markasının adını ve özelliklerini açıkladı. Vignette Collection, Avustralya ve Tayland’daki kuruluşların ilk üye olarak katılacağı lüks ve yaşam tarzı otelleri için yeni işletmeleri.

Vignette Collection böylece InterContinental Hotels Group portföyüne son dört yılda eklenen altıncı marka oldu ve 100’den fazla ülkede yaklaşık 6.000 otelde bulunan 17’ye ulaştı. Bununla birlikte, hem eğlence hem de iş müşterileri için bu üst düzey segmentteki büyümesini de hızlandırıyor.

Kimler dahil olabilir?

Vignette Collection ile IHG, bağımsız otel ve küçük zincir otel sahiplerine, Grubun küresel ölçeğinden, lüks ve yaşam tarzı segmentindeki uzmanlığından ve programının gücünden yararlanırken, farklı kimliklerini koruma fırsatı sunuyor. sadakat IHG Ödülleri. Yüksek talep gören şehir ve tatil yerlerinde bulunan bu seçkin kuruluşlar, IHG’nin büyümesini hızlandıracak ve artan benzersiz konaklama arayışlarına yanıt verecek.

Markaya ilk katılanlar kim?

Avustralya’nın Brisbane kentinin ikonik Fortitude Valley semtinde, kendine özgü tasarımı ve lüks olanaklarıyla 5 yıldızlı bir yaşam tarzı konaklama tesisi olan Hotel X; ve Pattaya Aquatique, Tayland şehrinin aynı adlı semtinde, yaşam tarzı özelliklerinde uzmanlaşmış yerel gayrimenkul grubu Asset World Corporation Public Company Limited (AWC) ile yapılan işbirliği anlaşmasının sonucu. Brisbane’de (Avustralya) bulunan Hotel X, yeni markaya katılan ilk iki otelden biridir.

IHG’ye katılan bu segmentte uzmanlaşmış bağımsız oteller ve küçük zincirler, şu anda dünya çapında 1,5 milyondan fazla odanın bağımsız kaldığı 100 milyar doları aşan bir pazarda büyümesine yardımcı olacak

Bir yanıt yazın