İNGİLTERE İÇ TURİZMİNE HİBE

VisitBritain yurtiçi turizm hibesi

VisitBritain, yurtiçi turizm operatörleri ve DMC’ler için 300 bin poundluk fon ayırdı. Yurtiçi turizm operatörleri ve destinasyon yönetimi şirketleri (DMC), yeni 300.000 pounluk VisitBritain fonundan hibe başvurusunda bulunacak.

Sezonunu uzatmak

Fon uygulaması, yurtdışı tur operatörleri ile birlikte iç turizmi turizmi geliştirme ve pazarlama çabalarını desteklemek için başlatıldı. VisitBritain açıklamasında, turizm sezonunu uzatmaya odaklanarak yeni Britanya güzergahları geliştirebilecek ve pazarlayabilecek ve bunların fonun hedef pazarlarındaki Fransa, Almanya ve uluslararası tur operatörlerinin 2022 satış çabalarına dahil edildiğini görebilecek uygun şirketler aradığını söyledi.

Sally Balcombe açıkladı

VisitBritain CEO’su Sally Balcombe şunları söyledi: “Sektörden gelen net bir isteğe yanıt olarak, sektörün toparlanmasında kritik bir zamanda DMC’leri ve gelen tur operatörlerini desteklemek için bu yeni hibe fonunu duyurmaktan çok memnunuz.

Önceliğimiz, 2022’de ziyaret etmesi en muhtemel olanlar için talebi ve ziyaretçi harcamalarını artırmak ve bu fon, İngiltere’yi satmak için seyahat ticaretini destekleyerek ziyaret ve rezervasyon için aciliyeti artıracak. İç Pazar ziyaretleri artırmak için seyahat güzergahlarını genişletmek aynı zamanda yerel işletmeleri, destinasyonları ve ekonomileri de destekleyecektir.”

Tur operatörleri, 2019 gelen paket satışlarına göre iki uygulama kategorisinden birinde 20.000 £ ile 40.000 £ arasında bireysel hibe için başvurabiliyor. Başvurular için son tarih 13 Ocak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.