İşletme belgeli tesislerde doluluklar, Agus. 2019

İşletme belgeli tesislerde doluluklar, Ağustos 2019

20182019
5 Yıldızlı92,6793,79
4 Yıldızlı83,6685,47
3 Yıldızlı64,3465,91
2 Yıldızlı50,5551,11
1 Yıldızlı58,7760,76
Toplam84,7286,24
Motel 2.SINIF57,7446,47
Motel9,2115,75
Tatil Köyü 199,2297,16
Tatil Köyü 2106,51113,82
Termal 5* Otel99,6897,93
Termal 4* Otel75,8375,39
Termal 3* Otel63,5074,41
Termal Müs Apart71,8073,68
Pansiyon49,1835,93
Kamping46,3353,12
Oberj71,2888,40
Apart Otel68,9869,25
Müstakil Apart0,0087,61
Özel Tesis71,3571,02
Golf Tesisi145,75124,02
Turizm Kompleksi98,2484,77
Butik Otel64,7867,86
B Tipi Tatil Sitesi0,0089,03
Butik Tatil Villası35,1927,69
Dağ Evi75,11101,69
Çiftlik Evi / Köy Evi26,4143,07
Yayla Evi50,0053,44
Hostel43,1539,42
Butik Termal Otel0,0065,63
GENEL TOPLAM84,6285,71

Kaynak: KTB, Turizmdatabank derlemesi