İSPANYA, ESTONYA’DA TANITIM KAMPANYASI BAŞLATTI

Turespaña, Tallin’de tanıtım kampanyası başlattı

12-28 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Tallinn’de (Estonya) gerçekleşen Black Nights Film Festivali çerçevesinde, Estonya başkentinin en sembolik yerlerinden bazılarında İspanya’nın tanıtım videoları yayınlanacak.

Black Nights Film Festivali

1997 yılında kurulan Tallinn Film Festivali, 1000’den fazla konuk ve temsilci ile Kuzey Avrupa’nın en önemli film festivallerinden biri ve 160’tan fazla akredite gazeteci ve yıllık 80.000 kişinin katılımıyla en yoğun bölgesel endüstri platformlarından biri haline geldi..

Dört ürüne odaklandı

Bu çerçevede, Plaza del Ayuntamiento, Coca-Cola Plaza Sineması veya havaalanı gibi yerlerde dağıtılan on ekranda You deserve Spain (İspanya’yı hak ediyorsun) kampanyasının bir dizi tanıtım videosunu yayınlamak için kullanılacak.

İlk tanıtım videosu, Baltık ve İskandinav ülkelerinden gelen gezginler için kış mevsiminde önemli bir destinasyon olan Kanarya Adaları’na odaklanıyor. Kampanyanın ikinci videosu, İspanya’nın sunduğu açık havada kültürel ve deneyimsel ürünü öne çıkarıyor. Görsel-işitsel parçalardan bir diğeri güneş ve plaj turizmini tanıtıyor. Son olarak, dördüncü bir video Camino de Santiago’yu tanıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.