JET2 İSPANYA REZERVASYONLARI KATLANDI

Jet2 İspanya rezervasyonları

Jet2 ve Jet2holidays, İspanya rezervasyonlarda büyük bir artış yaşadı. Şirkete göre artış %150, olurken Jet2 CEO’su Steve Heapy, bunun birçok iyi haberden yalnızca ilki olmasını umuyoruz değerlendirmesinde bulundu.

Kısıtlamaları gevşeyince

Şirket, İngiliz Hükümeti’nin yolcu kısıtlamalarının çoğunu gevşetmesinin hemen ardından İspanya’ya yönelik rezervasyonlarının %150 arttığını açıkladı. 7 Ocak Cuma gününden itibaren, tam aşı takvimine sahip turistler, yurtdışındaki tatillerinin sonunda İngiltere veya Kuzey İrlanda’ya dönmeden önce artık bir PCR yapmak zorunda kalmayacaklar.

Jet2.com ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy, “Seyahat kısıtlamalarının omikron varyantının yayılmasını önlemek için hiçbir şey yapmadığı ortaya çıktı, bu nedenle bu orantısız ve aynı zamanda yararsız önlemlerin sonunu temsil ediyor. Birçok müşterimizin duymak istediği şey buydu ve İspanya’ya yapılan rezervasyonlardaki artış, hak edilmiş bir rahatlama ve iyi vakit geçirme arzusunun her zamankinden daha yüksek olduğunun açık bir göstergesi. 2022’ye çok iyi bir hisle başlıyoruz. ve bunun İspanya’daki turist ortaklarımız için de birçok iyi haberin ilki olmasını umuyoruz ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.