JET2 YUNANİSTAN PROGRAMINI GENİŞLETİYOR

Jet2 Yunanistan Programı

İngiliz tur operatörü Jet2, Yunanistan’daki programında 2022 yazı için uçuşların başlatılmasını ve ilk kez Atina’ya şehir turu paket tatillerini içeren büyük bir genişleme duyurdu. Şirketin Yunanistan’daki genişlemesi, 2019 yazına kıyasla Yunanistan’da satışa sunulan yarım milyondan fazla fazla koltuk içeriyor.

Tur operatörünün 2022 yazında Birleşik Krallık’tan Yunanistan’a 1,1 milyonun üzerinde koltuk satışı bulunuyor. Jet2.com ve Jet2holidays’in CEO’su Steve Heapy, bu yaz Yunanistan’daki şirket için bir dönüm noktası anı olarak nitelendirdi.

Atina’ya ilk uçuşlar

Heapy, “Uluslararası seyahat normale dönerken, uçuşların başlaması ve Atina’ya şehir turlarının başlaması da dahil olmak üzere Yunanistan’daki şimdiye kadarki en büyük ve en yoğun yazımızı dört gözle bekliyoruz.” dedi.Jet2.com bu yaz 14 Nisan’dan itibaren Atina ile Birmingham ve Manchester havalimanları arasında haftada dört sefer gerçekleştirecek.
Heapy, 2023 yazı için Jet2.com’un Manchester ve muhtemelen Birmingham’dan üçüncü bir uçuş ekleyeceğini ve şirketin diğer İngiltere havalimanlarından Yunan başkentine uçuş eklemeyi düşündüğünü kaydetti.

Ayrıca, 2023 yazı için Jet2, Atina’dan Argosaronik adaları için paketler sunmak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.