Kaf Teknik’ten Balıkesir’e 5 yıldızlı bir otel

Kaf Teknik Yapı San. Tic. A.Ş bünyesinde bulunan Eraltın Turizm Ve Otelcilik A.Ş ikinci otel projesine başladı. Balıkesır ili Edremıt ilcesi Narlı mahallesinde yapılacak 5 yıldızlı otelde 260 adet oda kapasitesi olacak.

Eraltın Turizm Ve Otelcilik A.Ş. tarafından yapılmakta olan 70 milyon TL bütçeli Kaf Altınoluk Thermal & Conventıon Hotels And Resorts otelinde, İnşaat ve İşçilik Giderleri için 50 milyon TL, Peyzaj ve Dekorasyon Giderleri için de 18 milyon TL harcanacak.

Kaf Altınoluk Thermal’de neler yapılacak?


Kaf Teknik Yapı San. Tic. A.Ş. iştiraki olan Eraltın Turizm Ve Otelcilik A.Ş’nin Altınel Otel’den sonra ikinci otel yatırımı olan tesiste; 260 adet oda, 2 adet 100’er metrekarelik beachcafe/restaurant ve 1.250 m2 ’lik 1 adet havuz yer alacak.

550 yataklı hizmet kapasitesi, 750 araçlık kapalı otopark, 2.500 kişilik konferans alanları, açık ve kapalı havuzlar, termal ve talassoterapi havuzları, açık/kapalı restaurantlar, spa alanları, açık ve kapalı sosyal alanları ile tesis, 4 mevsim hizmet verecek termal turizm oteli olarak çalışacak

Kaf Altınoluk Thermal

Bir yanıt yazın