Ltur, artık TUI’nin düşük bütçeli satış markası

Son dakika tatil satışlarının öncü markalarından Ltur, artık kendi başına tur operatörü olarak değil sadece bir TUI satış markası olarak faaliyet gösterecek. Satışlar da TUI’nin toplam satışlarına eklenecek. Ltur teklifine erişebilmek için, seyahat acentelerinin gelecekte bir Ltur mağazası veya Ltur acentesi olması gerekmeyecek

Turizm grubu TUI, satış ortaklarına Ltur’un gelecekte Iris plus rezervasyon maskesi aracılığıyla ayrı bir acente sözleşmesi olmaksızın, TUI acenteleri tarafından teklifleri rezerve edilebilecek bir TUI satış markası olacağını açıkladı.

Yeni sistem nasıl çalışacak?

Tüm Ltur yeni rezervasyonları, maksimum yüzde 10’luk bir performans komisyonu ile karşılanacak ve ciro, TUI’nin toplam cirosuna dahil olacak. Eski son dakika organizatörü, özellikle cazip fiyatlarla paket turlar ve otel modülleri ile bir marka olarak konumlandırılacak.

Şirket, satış departmanına tekliflerin çakışması durumunda TUI markaları arasında farklı nihai fiyatlar olabileceğini bildirecek. Ltur için ana markadan çok daha kısıtlayıcı rezervasyon ve iptal koşulları geçerli olacak. Uçuş değişikliği mümkün değil iken, sadece iptaller ve yeni rezervasyonlar mümkün olacak.

Tuifly varışlı rezervasyonlarda 15 kilogramlık ücretsiz bagaj hakkı geçerli. Web üzerinden check-in ücretsiz olmakla birlikte, havalimanında check-in için ek bir ücret alınacak ve Iris plus üzerinden koltuk rezervasyonu yapılamayacak.

Bir yanıt yazın