MARRIOTT, HOMES&VİLLAS MARKASINI TÜRKİYE’YE GETİRİYOR

Uluslararası otel grubu Marriott Grup, pandemi döneminde hijyen ve güvenlik kaygıları nedeniyle tüketiciler arasında trend haline gelen villa pazarından pay alabilmek için Homes&Villas by Marriott markasını Türkiye’ye geçirmek için kolları sıvadı.

JW Marriott, St. Regis, W Hotels, The Ritz-Carlton, The Luxury Collection ve Edition, Sheraton, Marriott Hotels, AC Hotels by Marriott, Courtyard by Marriott ve Le Meridien olmak üzere Türkiye’de toplamda 16 markayla hizmet veren Marriot Grup, Homes&Villas by Marriott International markasını da Türkiye’ye getirmeye hazırlanıyor.

Marriott Grubu, dünya çapında 250 destinasyonda 28 binden fazla ev ile hizmet veren Homes&Villas markası için 2019 yılından beri çalışmalarını sürdürüyor.

Sabah Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Marriott International EMEA Başkanı Satya Anand, Türkiye’nin uluslararası turizm için önemli bir pazar olduğunu belirterek, “İleriye dönük baktığımızda, Türkiye’nin turizm büyümesi için güçlü bir potansiyeli var. Türkiye’deki otel varlığımıza 17 tesis ve 3.000’den fazla oda eklemeyi umuyoruz” açıklamasını yaptı

Bir yanıt yazın