MISIR’A BLOK KOLTUK ALIMI HIZLANDI

Mısır tatil beldeleri blok koltuk

Rusya’da tur operatörleri, Mısır tatil beldelerindeki tekliflerini artırırken, üç tur operatörünün uçuşlarında blok koltuk aldığı belirtiliyor.

Intourist planı

Tur operatörleri Intourist, Teztour ve Pax’ın Hurgada ve Şarm El-Şeyh uçuşlarda koltuk blokları aldığı gündeme gelirken; Intourist’in Moskova’dan Şarm El-Şeyh’e 31 Ekim’de, Hurgada’ya (1 Kasım’da S7 uçuşlarında koltuk bloklarıyla uçuşlara başlayacağı söylendi.

Intourist Yekaterinburg, Kazan, Samara ve Ufa’dan Hurgada ve Şarm El-Şeyh’e uçuşlarda S7 taşımacılığında turlar da satıyor.

Pax planı

Sonbahar-kış sezonu için Pax, Mısır havayolu AlMasria’nın düzenli uçuşlarında Mısır tatil beldelerine bir koltuk bloğu aldı. Domodedovo havaalanından uçuş programı, Ekim ayından Mart 2022’nin sonuna kadar planlanıyor.Moskova – Şarm El-Şeyh güzergahındaki AlMasria’daki koltuk blokları, 2 Ekim – 26 Mart tarihleri ​​arasında uçuşlar planlandı

Şirket Moskova’dan Hurgada’ya 3 Ekim – 23 Mart 2022 tarihleri ​​arasında AlMasria uçuşlarında blok koltuk aldı. Yeni Yıl için Hurgada ve Şarm El-Şeyh’e Aeroflot uçuşlarında koltuk garantisi verdi.

Teztour planı

Teztour Moskova’dan Hurgada’ya Cumartesi günleri Ural Airlines uçuşlarında koltuk bloklarında, Pazar ve Çarşamba günleri AlMasria uçuşlarında koltuk bloklarında ve 1 Kasım’dan itibaren günlük S7 uçuşlarında uçuşlar sunuyor. St. Petersburg’dan Ural Airlines uçuşlarında, Samara’dan – S7 uçuşlarında, Yekaterinburg’dan – S7 uçuşlarında bloklar aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.