OPERATÖLERİN ANTALYA MÜCADELESİ

En erken Biblio-Globus başlamıştı.

Antalya’ya uçuş düzenleyen tur operatörlerinin durumu gün geçtikçe netleşiyor. Rus tur operatörleri tarafından 12 Nisan itibariyle planlanan Antalya rotalarındaki uçuş programlarına en erken Biblio-Globus başlamıştı. Biblio-Globus’un Red Wings ile bir sonraki Antalya uçuşları 15 ve 16 Nisan’da gerçekleştirilecek ve programın 19’undan itibaren günlük olarak yapılacak. Biblio-Globus, 9 Nisan’dan itibaren Antalya’ya turizm uçuşlarına diğerlerinden daha erken başladı.

İlkbahar-yaz sezonu

ANEX Tour, Coral Travel ve Pegas Touristik gibi Türkiye’de pay sahibi olan tur operatörleri, ilkbahar-yaz sezonu için Türk Hava Yolları’ndan garantili koltuk blokları satın almıştı.

12 Nisan’dan bu yana Türk taşıyıcının Moskova’dan (Vnukovo) Antalya’ya seferleri günde iki kez planlanıyor. Ve 29 Nisan’dan itibaren rota ağı, Bodrum ve Dalaman ile, daha geniş olacak.

Tur operatörleri, Türk Hava Yolları’nın St. Petersburg (11 Nisan’dan itibaren), Kazan ve Yekaterinburg’dan (29 Nisan’dan itibaren) yaptığı uçuşlarda, bölgedeki ulaşımlı tur paketlerini müşterilerine duyurdu.Ufa’dan uçuşlar da 28 Nisan’dan itibaren başlayacak.

ANEX Tour durumu

ANEX Tour, Türk Hava Yolları’ndaki bloklara ek olarak, bir başka Türk havayolu olan Pegasus Havayolları’nın panolarında uçuş programını duyurdu. Domodedovo’dan Antalya’ya uçuşlar 12 Nisan’dan itibaren günlük olarak gerçekleştirilecek.

Pegas Touristik, Türkiye’nin ana tatil beldesine ek uçuşlar da planlıyor. 15 Nisan’dan itibaren müşterileri Sheremetyevo’dan Pegas Fly uçaklarıyla Antalya’ya uçacak. Bu uçuşlardaki bloklar da Coral Travel tarafından alındı.

Intourist, TEZ TOUR, One Touch & Travel, Fun & Sun ve diğerleri programlarını Türk havayollarının ana ortaklarıyla aynı ulaşım üzerine kuruyor ve bloklarında koltuk satın alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.