RTK FİYAT YARISI YAPTI

rtk
rtk Group Genel Müdürü Thomas Bösl, enerji maliyetlerindeki artış devam ederse fiyatları daha da yükseltmek zorunda kalacaklarını açıkladı.

rtk Group Genel Müdürü Thomas Bösl,  enerji maliyetlerindeki artış devam ederse fiyatları daha da yükseltmek zorunda kalacaklarını açıkladı.

RTK fiyat yarısı yaptı

Maspalomas Costa Canaria Turizm Forumu’nda konuşan rtk Group Genel Müdürü Thomas Bösl,  enerji maliyetlerindeki artış devam ederse fiyatları daha da yükseltmek zorunda kalacaklarını açıkladı.

Pandeminin darbelerine, artan enerji maliyetleri, enflasyon veya siyasi istikrarsızlık gibi müşteriler arasında güvensizliğe neden olan yeni zorluklar eklendiğini belirten Bösl, “Bu, kısa vadede daha fazla yapılan rezervlerin davranışında belirsizlik yaratıyor” dedi.

Avrupalı ​​müşteri için tatillerin çok önemli olduğunu ve olmaya devam edeceğini vurgulayan Bösl, sektör için gelecekteki zorlukları açıklarken seyahat fiyatlarındaki artışa atıfta bulundu. Enerji ve maaş maliyetlerindeki artış nedeniyle fiyatları daha da yükseltmek zorunda kalacağız diyen Bösl, kaliteli destinasyonların kazanacağını da vrguladı.