RUSLAR TÜRKİYE’DEN GEMİ TURLARIYLA AÇILACAK

Türkiye’den deniz yolculuğu

Rus turistler,  bir gemi yolculuğunda %40 indirim ve kişi başı 300 Euro’ya İstanbul’a garantili uçuş gibi nedenlerle Türkiye’den deniz yolculuğu rezervasyonu yaptırıyor.

ATOR yayınına göre; Avrupa deniz tatillerinin rotaları buradan başlıyor. Avrupa deniz yolculukları sunan tur operatörleri, son zamanlarda Rus turistler arasında talepte bir canlanma kaydetti.

İstanbul merkezde

Breeze Line, Yunan adalarını ziyaret ederek Akdeniz’de yolculuklar sunuyor. Başlangıç, Costa Venezia 5* yolcu gemisinde İstanbul’dan veya Celestyal Crystal 4* ve Celestyal Olympia 4* gemilerinde Atina’dan mümkün.
İlk uçuşların Nisan sonu – Mayıs 2022 başında gerçekleşmesi gerekiyor. Direkt uçuşların olmaması nedeniyle turistlerin Yunanistan’a ulaşması artık zorsa, o zaman Türkiye kruvaziyer turizmi için oldukça erişilebilir bir nokta.

Costa Cruises tarafından sunulan ürünler, İstanbul’dan uçuş dahil gemilere olan talepleri canlandırdı.

Costa Cruises’ın, Rusya ile hava trafiğini durdurmakla kalmayıp hacimlerini artıran bir havayolu olan Türk Hava Yolları’nda kendi koltuk blokları var. Şimdi 4 şehirden uçuşlar mümkün – Moskova, St. Petersburg, Kazan ve Yekaterinburg..

Uçuş için düşük fiyatlara ek olarak, Costa Cruises şimdi bir gemi satın alımında iyi bir indirim sunuyor.

Costa Venezia gemisinin seferi 1 Mayıs’ta başlayacak ve 6 Kasım’da bir seyir ile sona erecek. Yolculuk süresi 8 gün olup, 2 günü gemi İstanbul’da olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.