RUSYA MISIR UCUSLARI BASLADI

Biblio-Globus Mısır uçuşlarına yeniden başladı Tur operatörü, Red Wings’te bir uçuşla Hurgada ve Şarm El-Şeyh’e tur satışını başlattı

Biblio-Globus yine Mısır’a uçuş programı düzenliyor.

TourDom.ru firmasının bildirdiğine göre Şarm El-Şeyh’e uçuşlar 2 Nisan’dan itibaren Salı ve Cumartesi günleri, Hurgada’ya uçuşlar ise 3’ünde başlayacak ve haftada 4 kez gerçekleştirilecek. Turlar, tur operatörünün web sitesinde zaten mevcuttur. Örneğin, 3 Nisan’da hareket eden 4 * Grand otel Hurghada’da 7 günlük bir tatil 103 bin ruble ve 5 * Grand Waterworld Makadi Bay – 127.039’a mal olacak. Nisan’da Şarm El-Şeyh’te 4 * Plaj Albatros turu 2 tanesi 98 bin rubleye satılıyor.

Red Wings ile

İlginç bir şekilde, hava taşımacılığı ortağı Biblio-Globus’un uzun vadeli işbirliği yaptığı Rossiya değil, Red Wings olacak. Turistler, Zhukovsky havaalanından uzun mesafeli Boeing 777-200 ile Mısır’a götürülecek. Yaptırımlar kapsamında Boeing’in yurt dışı uçuşlarında nasıl kullanılabildiğine ilişkin ayrıntılar Biblio-Globus’ta bildirilmemiştir. Red Wings filosunda 412 koltuk için mono konfigürasyonda üç B-777-200 olduğu biliniyor (daha önce IrAero ve VIM-Avia’da uçuyorlardı. – Ed.). Planetspotters’a göre, hepsi Mauritius merkezli Veling’e ait. Aynı zamanda üst düzey yöneticiler arasında VIM-Avia’nın eski çalışanlarından biri de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.