RUSYA, TUNUS VE İSPANYA İÇİN CHARTERLERE İZİN VERDİ

Federal Hava Taşımacılığı Ajansı

Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, Tunus, Bulgaristan ve İspanya’ya charterlere izin verdi. Ajans, aynı anda birçok popüler turistik yere düzenli ve charter uçuşlar için yeni izinler verdi. Birçoğu mevcut kısıtlamalar altında bile uygulanabilir.

En fazla izin Tunus’a

Bu sırayla en fazla düzenli uçuş izni Tunus’a verildi. Rusya Federasyonu’nun operasyon merkezi geçen yıl Tunus’a uçmaya izin vermişti. Ancak Mısır ve Türkiye’den farklı olarak, rotadaki uçuş sayısı ve uçuşların coğrafyası konusunda kısıtlamalar vardı.

Artık Rusya’dan Tunus’a Moskova – Monastir rotalarında haftada 7 uçuş, her rotada haftada St. uçuş sıklığıyla uçalabiliyor.

İspanya’da durum

Az sayıda destinasyon halen charter uçuşlarına açık. Bununla birlikte, havayolları giderek artan bir şekilde Federal Hava Taşımacılığı Ajansı’ndan uçuş izni talep etmektedir.Operasyonel Karargah charter uçuşlarına izin verdiğinde bunları kullanabilecekler. Yabancı ülkelerin kendilerinin Rusya’dan tüzük kabul etmeye hazır olmaları da önemli.

İspanya’da henüz charter uçuşları olasılığını yeniden başlatmadı. Bununla birlikte, Rus havayollarının halihazırda İspanya’ya düzenli ve charter uçuşlar için birçok izni var.Federal Hava Taşımacılığı Ajansı’nın yeni emri,buna izin verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.