SELECTUM BLUE SAPPHİRE KRUVAZİYERİ MAVİ YOLCULUĞUNA BAŞLADI

Anex Tourism Group iştiraklerinden Selectum Blu Cruises’un Blue Sapphire transatlantik kruvaziyeri ilk yolcularını 28 Ağustos’ ta başlayan seyahat ile ağırlamaya başladı.

Seferler nerelere uğruyor?

Seferlerine Kasım sonuna kadar Antalya kalkışlı, Antalya – İskenderiye (Mısır) – Kuşadaşı – Marmaris – Antalya olarak Doğu Akdeniz rotası ile devam edecek.

2 Eylül Perşembe itibarı ile, Ege Port Kuşadasi’na yanaşan kruvaziyer, yerel otoriteler tarafından kutlamalarla karşılandı.

Blue Sapphire’nin  özellikleri

Üst segment otel konforu ile hizmet veren gemi, 382 kabinde 800’ün üzerinde yolcu kapasitesine sahip. 11 katlı, 200 m uzunluğunda, yaklaşık 28 m genişliğinde ve 37.000 gt ağırlığında olan Blue Sapphire artık adından söz ettiriyor. Outside, Outside Balcony, Junior Suite, Suite, Grand Suite ve Royal Suite olmak üzere 6 farklı konaklama seçeneği ile misafirlerini ağırlıyor.

Blue Sapphire, içinde bulunan restoranlar, SPA merkezi, fitness center, mağazalar, açık ve kapalı havuzlar, oyun salonu ve farklı etkinlik ve aktiviteleri ile misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri için hazırlandı.

“Let’s discover” (Keşfetmeye hazir olun) mottosu ile misafirlerine, bavul açıp kapatmadan keşfetme deneyimi sunan Selectum Blue Cruises, aynı zamanda onlara denizlerde de Selectum Hotels & Resort’un servis kalitesini vadediyor.

Sabah, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak servis edilen ana restoran ile İtalyan ve Uzakdoğu mutfaklarının servis edildigi A La Carte restoranların tüm menüleri Selectum Hotels & Resorts’un deneyimli mutfak ekibi tarafından hazırlanmaktadir. Dayanılmaz lezzetler ve yolcunun kendini özel hissettiği ortamlar, mavi yolculuğu daha da zevkli hale getiriyor.

Ayrıca, misafirlerin rekabetçi fiyatlar ve bol ürün çeşitliliği ile keyifle alışveriş yapabilecekleri Duty Free mağazaları ve çocukların hoşça vakit geçireceği Kids Club ve genç misafirleri için de Hang Teen Club da gemide mevcut.

Selectum Blu Cruises ile hibrid turizmde yeni bir dönem başlıyor. Tatil boyunca yolcular bir kaç limanı ziyaret edip, ülkeleri keşfedebilecekler. Misafirlerini yeni yerler ve kültürler keşfetmeye davet eden Selectum Blu Cruises, bunun için her limanda birbirinden farklı ve ilgi çekici özenle hazırlanmış kara turlarını da misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.