TARIM TURİZMİ PAZARI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

tarımAGRO
Küresel tarım turizmine yönelik tahminlerde bulunan araştırmalar pazarın 2029 yılına kadar yıllık % 11 büyüyeceğini ortaya koyuyor.

Küresel tarım turizmine yönelik tahminlerde bulunan araştırmalar pazarın 2029 yılına kadar yıllık % 11 büyüyeceğini ortaya koyuyor.

Tarım turizmi pazarı büyümeye devam ediyor

Küresel tarım turizmine yönelik tahminlerde bulunan Future Market Insights
araştırması, pazarın 2029 yılına kadar yıllık % 11 büyüyeceğini ortaya koydu.

Eğilimler

Çiftliklerde kalma eğilimi, özellikle Kuzey Amerika’da, küresel olarak önemli bir oranda büyürken, tarım turizmi firmaları tanıtım faaliyetleri ve kampanyalarla müşterileri çiftlik tatillerine çekiyor.

Kentsel nüfusun günlük yaşamında artan stres ve kirlilik tarafından destekleniyor ve bu da onların çiftliklerde uzun süreli tatiller geçirme eğilimlerini artırıyor. Bu eğilimin, tahmin döneminde tarım turizmi pazarının büyümesini hızlandıran önemli bir faktör olması bekleniyor.

Oyuncular

Tarım turizmi pazarında faaliyet gösteren önemli oyunculardan bazıları şunlar: Missao, Field Farm Tours, Bay Farm Tours, AGRILYS Voyages, Agriturismo France, Bay Farm Tours, AL VERNETO, A.C.T. Tours, Kansas Agritourism, Farm To Farm Tours, Trump Tours, Star Destinations, Select Holidays, Quadrant Australia, Domiruth PeruTravel, Expedia Group