TUI, EGE BÖLGESİNE TURLARI BAŞLATIYOR

Avrupa’nın en büyük tur operatörlerinden TUI, Ege Bölgesi’nde İzmir, Bodrum ve Dalaman’a uçuşları başlatma kararı aldı. TUI, İzmir’e 18, Bodrum’a 25, Dalaman’a 26 Haziran’da turistik seyahatleri başlatıyor.

Ege Bölgesi’ne uçuşlarını Haziran ayı itibariyle başlatan TUI’nin bölgeye düzenlediği ilk turlar; İzmir’e 18 Haziran’da, Bodrum’a 25 Haziran’da Dalaman’a ise 26 Haziran’da başlayacak. Grubun havayolu şirketi TUI fly ise 2 Temmuz’dan itibaren Dalaman’a doğrudan sefer düzenleyecek.

TUI, Ege’deki otellerini önümüzdeki haftadan itibaren açıyor

TUI Almanya CEO’su Marek Andryszak, İzmir, Bodrum, Dalaman’ın Alman tatilciler için en çok tercih edilen destinasyonlarından biri olduğunu belirterek, Türkiye’nin yaz aylarında rakipsiz bir fiyat/performans oranı sunduğuna dikkat çekti. TUI Grubu’nun Ege bölgesindeki tesislerini önümüzdeki haftadan itibaren, Temmuz başında ise tamamının açılacağını da duyuran Andryszak, TUI fly ile Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Münih ve Stuttgart’tan Dalaman’a direkt uçuşlar düzenlenerek turları kademeli olarak yeniden başlatacaklarını kaydetti.

Ege’de 100 otel TUI programında Ege Bölgesi’nde temmuz başına kadar açılacak olan yaklaşık 100 otel ile hizmet vermeyi planlayan grup, TUI Magic Life Bodrum’u 26 Haziran’da açacak. TUI Blue markasıyla beş tesisle hizmet verecek olan grup, TUI Magic Life Sarıgerme ve Robinson Sarıgerme Park’ı ise Temmuz başında açacak.

Bir yanıt yazın