TUİ, TÜRKİYE’Yİ 31 EKİM’E KADAR İPTAL ETTİ

Tui UK, seyahatle ilgili belirsizliğe yanıt olarak son iptallerini detaylarını yayınladı.

30 Eylül dahil olmak üzere kendi uçuşlarını kullanarak Türkiye’ye tüm tatilleri iptal etti. Tui dışı uçuşlarla Türkiye’ye tatiller 31 Ekim’e kadar iptal edildi.

Kimler iptal edildi?

Aruba, Yeşil Burun Adaları, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Florida, Jamaika ve Meksika gezileri 9 Ekim’e kadar iptal edildi.

Kanada, Hindistan, Endonezya, Kenya, Maldivler, Mauritius, Seyşeller, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland, Trinidad & Tobago, Abu Dabi ve ABD dahil olmak üzere Tui olmayan ülkelere tatiller de 9 Ekim’e kadar iptal edildi. .

Avrupada iptaller

Tui’nin 31 Ekim dahil olmak üzere tatillerini iptal ettiği destinasyonlar arasında Avusturya, İtalya ve Slovenya’ya yönelik Tui Gölleri ve Dağları programı, Tui dışı uçuşlar, Bulgaristan’da Varna ve Burgaz, Anakara İspanya’da Almeria ve Girona, Calabria, Calabria, İtalya’da Sardunya ve Sicilya, Malta (Tui dışı uçuşlarla tatiller hariç), Tayland ve Karadağ

Devam eden uçuşlar

Tui, TUI dışı uçuşlarla Hırvatistan, Portekiz’in Madeira ve Porto Santo adaları, Antigua, Barbados, Cebelitarık, Grenada, İzlanda, Jersey ve Malta’ya yeşil listedeki destinasyonlarda faaliyet gösteriyor.


Tui’nin kehribar listesi destinasyonları İspanya’nın Balear ve Kanarya adaları, Kıbrıs, Yunan destinasyonları Korfu, Girit, Halkidiki, Kefalonya, Kos, Parga, Rodos, Samos, Santorini, Skiathos, Thassos ve Zakynthos, Alicante, Malaga ve anakarada Reus İspanya, Fas, Portekiz, St Lucia, İsviçre ve Dubai.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.