RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM HİZMETE AÇILDI

Türkiye ve Rusya’da otel, apart otel, servised apartments, butik otel ve dinlenme tesisleri gibi turizm yatırımları bulunan Ant Yapı, beşinci turizm yatırımı olan Bodrum’da Radisson Collection Hotel’i hizmete açtı.

Bodrum yarımadasının güneyindeki Aspat Koyu’nda Radisson Collection markasıyla hizmete giren tesisin 80 adet lüks oda ve süit bulunuyor.  Ant Yapı’nın Bodrum’daki Anthaven konut projesinin içinde yer alan otel, franchise modeliyle işletilecek. Otelin yönetimi ise Access Otelcilik Turizm Yatırım ve Danışmanlık Şirketi tarafından yapılıyor.

Radisson Grup, Türkiye’de 31 otele ulaşacak

Konuyla ilgili açıklama yapan Radisson Hotel Group’un Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar, Bodrum’da açtıkları Radisson Collection Hotel ile Türkiye’deki varlıklarını genişlettiklerini ve şu anda inşa aşamasında olan 31 otel ile bölgenin önde gelen bir uluslararası otel grubu olarak pozisyonlarının güçlendirdiklerini kaydetti.

Ant Yapı, kendi otel markasını da oluşturacak

Açılışla ilgili konuşan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, uzun yıllardır birlikte çalıştıkları Radisson Hotel Group’un lüks otel markası Radisson Collection’ın Türkiye’ye ilk kez Ant Yapı ile geldiğini açıklayarak, “Bu iş birliğinin farklı projelerde de devam etmesini planlıyoruz. Bodrum’da yer alan Anthaven projemizin içerisinde yer alan Radisson Collection Hotel, Bodrum’un kısa zaman içerisinde dünyanın önde gelen otelleri arasında yerini alacağını düşünüyoruz. Ant Yapı olarak Radisson Hotel Group ile hayata geçirdiğimiz projelerimiz haricinde kendi markamızı yaratarak butik otel işletmeye kadar uzanan geniş kapsamlı turizm yatırımlarımız oldu. Turizm yatırımlarımıza başladığımız ilk andan itibaren tesislerin tüm alt yapı ve teknik sürecinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gözeterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın