ACE OF M.I.C.E’NİN İLKİ; ANTALYA’DA

ACE of M.I.C.E. Awards Antalya’dan başlıyor

Etkinlik ve turizm sektörünün önde gelen firmaları Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards organizasyonunda bir araya gelecek.

7-9 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya NEST Kongre Merkezi’nde Turkish Airlines isim sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğin tanıtımı; Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ve ATSO-ACB Başkanı Davut Çetin’in de katılımıyla yapıldı.

Bu yıl ilk kez düzenlenen Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards by Turkish Airlines, etkinliğini tanıtmak amacıyla, 14 Eylül’de Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel’de yapılan basın toplantısına ; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ATSO-ACB Başkanı Davut Çetin, Antalya İl Kültür Turizm Müdürü Dr. Candemir Zoroğlu, Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı İhsan Zorlu, Türk Hava Yolları MICE Müdürü Vildan Mataracı, Türk Hava Yolları Antalya Satış Müdürlüğü Pazarlama Şefi Özlem Çatalcalı, TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ferit Turgut, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı ve Antalya Tanıtım Vakfı Başkanı Yeliz Gül Ege katıldı.

Böcek: Desteğe hazırız

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, COVID-19 pandemisinden turizm sektörünün olumsuz etkilendiğini belirterek, “Bu etkinliğin Antalya’ya gelmesinden dolayı çok gururluyuz. Her türlü desteği vermeye hazırız. Önümüzdeki dönemde Antalya’nın turizminin gelişmesi ve M.I.C.E sektörünün göz bebeği olması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz”dedi.

ATSO-ACB Başkanı Davut Çetin de “Antalya ve Türkiye’nin güzel haberlere ihtiyacı var. Toplantı ve etkinlik anlamında Antalya’nın altyapısı hazır. Artık dünya çapında kongre salonlarımız var. Önümüzdeki yıllarda M.I.C.E sektörü Antalya’da daha da gelişecek. Antalya’nın altyapısı turizm çeşitliğine açık. Hep beraber olursak, etkinlik anlamında üst düzeye çıkarız.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.