IHG, HOLİDAY INN EXPRESS ANKARA AİRPORT YATIRIMI

Intercontinental Hotel Group ( IHG ), Holiday Inn Hotels & Resorts ve Holiday Inn Express markalarının 5 Avrupa ülkesindeki varlığını güçlendiriyor ve 2020’de Ankara bir ve 2023’te İspanya’da iki otel açmayı planlıyor.

Grup, Holiday Inn ve Holiday Inn Express markaları çok sayıda Avrupa şehrinde uzun vadede genişlemek ve bunu önemli havaalanlarında yapmak istiyor.

Ankara’da Holiday Inn Express Ankara Airport açılacak

Zincir, Asal Grup Otomotiv İnşaat Ticaret ortaklığıyla, markanın Ankara’daki ilk kuruluşu olacak ve 122 oda sunacak olan Holiday Inn Express Ankara Airport otelini önümüzdeki yıl Türkiye’de açacak.

İspanya açılışları

İspanya’da 2023’te iki otel açılması planlanıyor: Bartila ile imzalanan Holiday Inn Express Madrid Airport, 156 oda, restoran, bar ve açık yüzme havuzuna sahip olacak. Ve Holiday Inn Express Sevilla Airport, Cayman Group ile imzalanan 146 odalı bir proje.

İtalya’da 224 odalı Holiday Inn Express Rome Airport, Caltagirone Group ve Borealis Hotel Group ile yapılan bir franchise anlaşması sayesinde açılacak. Parco Leonardo alışveriş ve iş merkezinde yer alan otel, Roma Fiumicino Uluslararası Havaalanı’na kolay erişim sunar ve İtalya’nın başkentine arabayla 25 dakika uzaklıkta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.