ANEX TOUR, ANTALYA’DAN DENİZ TURLARINA BAŞLADI

ANEX, Antalya’dan deniz turlarının satışına charterle açtı

ANEX Grup kruvaziyer şirketi Selectum Blu Cruises ile 14 Ağustos’tan itibaren Akdeniz’de yaz seferlerine başlayacak. Tur operatörü ANEX Tour, charter uçuşu ile paket teklifler oluşturdu. 134 bin Ruble’den başladığı turlar 3 ülkeyi kapsıyor.

Ağustos ayında Akdeniz’de

ANEX Tour’un basın servisi ATOR Vestnik’e verdiği demeçte, deniz kruvaziyer endüstrisinin artık bir istikrar aşamasına girdiğini ve Selectum Blu Cruises’in Ağustos ayında Akdeniz’de navigasyona başlayacağını söyledi. 22 Temmuz’da tur operatörü, Rusya’da Selectum Blu Cruises deniz yolculukları paketlerinin satışını açtı ve Rusya’nın çeşitli şehirlerinden charter uçuşları dahil etti. Tur süresi 8 gün / 7 gece olacak, varışlar cumartesi günleri gerçekleştiriliyor.

815 kişi kapasiteli güncellenmiş yolcu gemisi Blue Sapphire, Antalya (Türkiye) – İskenderiye (Mısır) – Limasol (Kıbrıs) – Antalya güzergahını kullanacak. Turistler, kruvaziyer rotası boyunca (ücret karşılığında) gezi rezervasyonu yapma fırsatına sahip olacaklar.

Tur operatörü, AZUR hava charter uçuşlarında Moskova ve Rusya Federasyonu bölgelerinden zaten dahil olan bir uçuşla uygun paket seçenekleri sunuyor. Ayrıca, uçuş olmadan sadece gemi yolculuğunun kendisini rezerve etmek mümkün olmaya devam etmektedir.

Bir yanıt yazın