FUN&SUNtui
Önümüzdeki kış sezonu için açıklama yapan FUN&SUN, yurtdışı destinasyonlar arasında talep açısından ilk 3'te Türkiye ilk sırada yer aldı.

FUN&SUN KIŞ PROGRAMINDA TÜRKİYE ÖNDE

Önümüzdeki kış sezonu için açıklama yapan FUN&SUN, yurtdışı destinasyonlar arasında talep açısından ilk 3’te Türkiye ilk sırada yer aldı.

FUN&SUN kış programında Türkiye önde

Önümüzdeki kış sezonu için açıklama yapan FUN&SUN, yurtdışı destinasyonlar arasında talep açısından ilk 3’te Türkiye ilk sırada yer aldı. Türkiye’ye kış aylarında tatil talebi son birkaç yıldır olumlu. Turistler, ekonomik  fiyatlarla yüksek kaliteli bir tatil yapma olanağı sağlıyor. FUN&SUN turistleri kış aylarında Pegasus Airlines ve Corendon Airlines kanatlarında Türkiye’ye uçacak.


Mısır ve BAE de yükselişte

Rusya, Türkiye’den sonra ikinci sırada yer alıyor. Geçen yıl, tur operatörü Rusya’da tatile yaklaşık 300 bin turist gönderdi. 2022 yılı sonuna kadar %75’lik bir artış bekleniyor, yani tahminlere göre rakam 500 bin turiste ulaşacak. Üçüncü sırada Mısır, dördüncü sırada ise yaz için şaşırtıcı bir şekilde BAE yer alıyor. BAE tur operatörünün satışlarının en canlı bölümü. Ayrıca kış talebinde liderlerden biri de Mısır. Hurgada ve Şarm El-Şeyh’e programlar planlayan tur operatörü, Moskova ve bölgelerden gelen turistlerini hem direkt uçuşlarla hem de Türkiye bağlantılı olarak taşıyacak.