Hilton’un Türkiye’deki 68.oteli; Mall of İstanbul açıldı

Türkiye’de faal olan en büyük grup otellerden Hilton Worldwide, alışveriş ve eğlence merkezi Mall of İstanbul ile aynı alan içinde yer alan 175 odalı Hilton Mall of İstanbul faaliyete başladı. Torunlar GYO’nun yatırımı olan Hilton, bu açılışla Türkiye’deki otel sayısını 68 adede çıkardı.

Oteldeki hizmetler neler?

Hilton Mall of İstanbul, beş kıtada 260’tan fazla destinasyonun merkezi olan yeni İstanbul Havalimanı’na en yakın 5 yıldızlı otellerden biri oldu.
Otel, önümüzdeki yıl açılacak Ataköy-İkitelli Metro hattı üzerindeki Masko istasyonuna doğrudan metro erişiminden yararlanacak.

Hilton Mall of İstanbul, 1.410 kişilik konferans salonu ve farklı büyüklükteki 13 toplantı odası ile ulusal ve uluslararası iş toplantılarına da ev sahipliği yapacak.
Hilton CleanStay kapsamındaki yeni standartlar arasında, iyice temizlendiğinden ve dezenfekte edildiğinden beri bir odaya erişilmediğini gösteren bir Hilton CleanStay Oda Mührü, ortak alanların ve öğelerin ek temizliği, temassız check-in, yenilikçi dezenfeksiyon teknolojisi ve esnek temizlik seçenekleri bulunmaktadır.

Yatırımcı Torunlar ne söyledi?

Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, “Tüm dünyayı etkileyen pandemi sırasında Torunlar GYO olarak otel yatırımımızı tamamlayarak, bunları bir an önce yeneceğimiz inancıyla Hilton Mall of İstanbul’da misafirleri ağırlamaya başladık.

Hem Mall of İstanbul’un uluslararası cazibesini hem de Hilton’un üst düzey hizmet standartlarını sunan otelimiz, üstün performansıyla dünya standartlarında bir proje olacak.”dedi.

Not: Otelin mülkiyeti Torunlar GYO’ya ait olup,% 100 iştiraki TRN Hotel Management Company tarafından İstanbul merkezli Access Hospitality, Development & Consulting’in yönetim danışmanlığı altında işletilmektedir.

Hilton Mall of İstanbul’un öne çıkan özellikleri:

14’ü teraslı süit dahil 175 otel odası

Toplam 2793 m2 toplantı alanı

Geniş fuayeli 1120 m2 balo salonu

Doğal gün ışığı alan 13 özel, yüksek teknolojili toplantı odası

Geniş teraslı tüm gün yemek Kuzine Restaurant

Executive Lounge

Modern ve resmi olmayan bir atmosfer sunan lobi bar

2041 m2 alan üzerine kurulu modern ve gelişmiş Spa ve Sağlık Merkezi

İleri teknoloji ekipmanlarla donatılmış Fitness Merkezi

Bir yanıt yazın