INTERCONTİNENTAL DÖNÜŞÜYOR

Dünya çapında 215 oteli bulunan IHG’nin lüks ve yaşam tarzı markası InterContinental Hotels dönüşüyor. Otel markası, teknoloji ve kültürü birbirine bağlayabilecek olanaklar sunacak.

Grup, yeni bir marka kültürünü, farklılaşarak yarının gezginlerine özel olarak tasarlanmış, bir yiyecek-içecek ve otel tasarım stratejisini izliyor. Yapım aşamasında olan 93 yeni otel ve resort ile bu konseptler markanın geleceğini şekillendirecek.

Kesintisiz geçiş

Marka, konukların gün boyunca şekil değişimine yardımcı olacak. Buna, kesintisiz geçiş deniyor.
Konukların seyahat yorgunluğunu azaltmalarına yardımcı olmak ve yemek seçeneklerinin gün boyunca farklı konuk ihtiyaçlarını yansıtmasını sağlamak bilimsel olarak desteklenen yiyecek ve içecek programları ile destekleniyor. Öte yandan, misafir odası alanlarında devrim yaratmak için sinir bilimi tabanlı tasarımcı Isabelle Sjovall ile işbirliği yapıyor.

Farlılıklar

 InterContinental, otel lobilerinde Concierge Galerileri geliştirerek onları yerel ve kültürel bilginin merkez üslerine dönüştürecek.

InterContinental, küresel portföyünde Celebration Suites’i de tanıtacak. Bunlar, hayatın en özel anlarını güzelleştirmeye yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış alanlar.