MP Hotels, Aquaworld Belek açılıyor

Turoperatörlüğü ve otel işletmeciliğinde Avrupa seyahat pazarının önde gelen gruplarından olan ve Türkiye’de de faaliyette bulunan FTI Group, bünyesinde bulunan MP Hotels zincirine bir tesis daha ekledi.

Antalya Belek’de bulunan Aquaworld Belek by MP Hotels oteli 8 Kasım 2020’de ilk konuklarını ağırlamaya başlayacak.

Geniş restoranlar ve ortak alanlar, çok sayıda havuz, şezlonglar arasında yeterli mesafe, uzun ve geniş plajların bu dönemde tatilciler için dikkat edilen faktörler olduğunu söyleyen FTI Destinasyon Türkiye Grup Başkanı Hicabi Ayhan, “Aquaworld Belek by MP Hotels’te konaklayan misafirlerimiz büyük kompleksteki birkaç binaya yayılan odalara, hava durumuna bağlı olarak kullanıma hazır olacak 11 yüzme havuzuna, esnek servis süreleriyle hizmet veren restoranlara ve geniş mesafeli ortak alanlara sahip bir otelde keyifli ve güvenli bir tatil deneyimi yaşayacaklar. Denize sıfır otelimiz kaydıraklı parkı ile aile tatili için de ideal bir seçenek olacak” dedi.

MP Hotels kaç ülkede faaliyet gösteriyor?

Labranda Hotels & Resorts, Design Plus Hotels, Kairaba Hotels, Club be Hotels, Lemon & Soul Hotels marka partnerleri ile Türkiye, İspanya, Fas, Malta, Hırvatistan, İtalya, Yunanistan ve Mısır’da 42 oteli işleten MP Hotels son yllarda konaklamasektöründe farklı konsetlerde tesisler açıyor. 

MPI otellerinde Corona uygulaması

Diğer yandan grup, turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Antalya, Aydın, İzmir ve Muğla gibi popüler bölgeler için kaldırılan seyahat uyarısının ardından, konukların ülkelerine dönmeden yalnızca 48 saat öncesinde FTI GROUP ve bağlı ortak otellerinde bulunan istasyonlarda bir PCR testi yapması yeterli oluyor. Testin ardından ülkelerine dönen konuklara herhangi bir karantina uygulanmıyor.

Hicabi Ayhan konuyla ilgili olarak şunları söyledi:  “Deniz tatilcileri arasında popüler olan bölgelerde hijyen konseptlerinin etkili olduğu, misafirlerimiz tarafından yapılan PCR testlerinin sonuçlarıyla da kanıtlandı. Seyahat uyarısının kaldırılmasından sonraki ilk iki ayda toplam 60 bin yolcumuzdan 202’sinin koronavirüs testi pozitif sonuçlandı, bu da yalnızca yüzde 0,3’lük bir orana karşılık geliyor. Hastalık hepsinde hafif ya da semptomsuz seyretti, böylece hiçbirinin hastaneye gitmesi gerekmedi”

MP Hotels’in Türkiye’deki otellleri:


LABRANDA Alantur
LABRANDA TMT Bodrum
LABRANDA Ephesus Princess
LABRANDA Lebedo’s Princess
LABRANDA Mares Marmaris
LABRANDA Loryma Resort
LABRANDA Excelsior Side
Aquaworld Belek by MP Hotels

Bir yanıt yazın