TUI FRANSA’NIN YUNANİSTAN HEDEFİ

Yıldız Destinasyon mu Yapacak

TUI France, yüksek talep nedeniyle bu yaz Yunanistan’a daha fazla Fransız yolcu getirmek için Yunan ulusal havayolu AEGEAN Airlines ile işbirliği yaptı. TUI France, bu yaz Yunanistan’a 100.000 turist getirmeyi hedefledi. Şu anda yılın ön rezervasyonlarda en çok satan destinasyon Yunanistan.

Rezervasyonlar

Tur operatörü ayrıca, 2021 yazına kıyasla üç haneli bir artış öngörerek yaz aylarında rezervasyonların patlamasını beklediğini söyledi. TUI France, Fransız gezginlerin Atina, Girit, Kos, Rodos ve Korfu’yu ziyaret etmeye istekli olduklarını söyledi.

AEGEAN Airlines ile yapılan anlaşma kapsamında TUI France, 24 hava yolu, 12 kalkış havalimanı, Atina, Kandiye, Korfu, Rodos, Kalamata, Kos ve Larnaka (Kıbrıs) olmak üzere yedi destinasyon ve 15 Marmara ve Lookéa kulübü sunuyor.

Talebi karşılamak

Fransa’dan gelen talebi karşılamak için AEGEAN, Yunanistan’daki mevcut koltuk sayısını 2019’a göre yüzde 10 artırarak bir milyonu aşıyor ve Charles De Gaulle havalimanı dışında faaliyet gösteriyor. Bu şekilde, Yunan ulusal havayolu, TUI Fransa’nın Yunanistan’daki koltuklarının yüzde 41’ini oluşturuyor.

Bu ayın başlarında TUI Group, bu yıl Yunanistan’a 3 milyondan fazla ziyaretçi getirme planlarını tüm hızıyla sürdürdüğünü söylemişti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.