TUI’DEN İSPANYA’YA TÜRKİYE UYARISI

Türkiye’ye dikkat çekti

TUI Group, RIU Palace Tenerife’de gerçekleştirilen toplantının ardından Kanarya’daki otel ortakları arasında iyimserlik sundu. Ancak bir de uyarıda bulndu: Türkiye müşteri çekmek için fiyatları düşürmeye başladığı için ödevinizi yapmanız gerekiyor.

TUI Kanarya Adaları’na güveniyor

TUI Group’ta Piyasalar CEO’su David Burling, Ukrayna’daki savaşla ilgili mevcut duruma rağmen, pandemi sonrası sektörde bir normalleşmenin gerçekleştiğini gösteriyor, dedi.

TUI, Kanarya Adaları’ndaki otelcileri bir araya getirdi ve Ukrayna’daki savaşa rağmen yaz için iyi beklentiler açıkladı.

Bu bağlamda, Polonya, Finlandiya veya İsveç gibi Ukrayna’ya en yakın pazarların yavaşlamasına rağmen, Birleşik Krallık ve Hollanda’nın 2019 rakamlarını aştığı 12 ihraç ülkesi açtıklarına dikkat çektiler.

Koltuk kapasitesi

Yakıttaki artışın uçak fiyatları ve Avrupalı ​​ailelerin satın alma gücü üzerindeki etkisinden endişe duyan TUI, yaza güvendiğini ve Kanarya Adaları’nın kaderine güvendiğini açıkladı.

Türkiye uyarısı

TUI uzmanlar, 2021 için 2,5 milyon koltuk kapasitesi sunmayı ve gelecek yıl 3 milyona çıkmayı planlıyorlar, bu da pandemi öncesi rakamların toparlanması anlamına geliyor.”dedi ve Türkiye müşteri çekmek için fiyatları düşürmeye başladığı için ödevinizi yapmanız gerektiği konusunda otelcleri uyardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.