ANEX TOUR, ABU DABİ BAŞLIYOR

Abu Dabi’ye kendi uçuşlarını koyuyor

Tur operatörü ANEX Tour, AZUR Air ile Abu Dabi’ye 29 Aralık’tan itibaren, kendi uçuş programını başlatarak BAE’deki tur ürünlerini genişletiyor. 29 Aralık’tan itibaren Abu Dabi’ye AZUR hava uçuşları, Dubai’de olduğu gibi, Moskova’dan, haftada bir kez, Perşembe günleri gerçekleştirilecek.

27 Mart’a kadar sürecek.

2 Ocak’tan itibaren Pazar günleri başka bir frekans daha eklendi, bu nedenle haftada iki uçuş olacak. Tüm program 27 Mart’a kadar sürecek.

Turların süresi için iki seçenek var: Bir hafta ve iki haftalık.
ANEX Tour, Abu Dabi otellerinin doluluk oranının Dubai otellerinden önemli ölçüde daha az olduğunu ve bunun da turistlerin iyi bir otel rezervasyonu yapma şansını artırdığını belirtiyor. Dubai’de bir dizi otel Yeni Yıl tarihleri ​​için çoktan durdu, Abu Dabi’de hala yer var.

Popüler otelleri

Turistler arasında popüler olan oteller arasında ANEX Tour, Intercontinental Abu Dhabi 5 *, Al Raha Beach Hotel 5 *, Rixos Premium Saadiyat Island 5 * olarak adlandırıldı.
29 Aralık (8 gece) kalkışlı bir tur için tur operatörü 145 bin ruble istiyor. 4 * otelde iki kişilik (yemekler – kahvaltılar). 5 * otelde (kahvaltı dahil) konaklamalı bir tur 157 bin ruble’den başlıyor. iki kişilik. İki kişi için en az 251 bin ruble, her şey dahil olarak 5 * otel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.