Radisson’un İzmir’deki ikinci otelini RMA Grup yapıyor

Uluslararası konaklama zinciri Radisson Hotels, İzmir’deki ikinci tesisini Aliağa’da açacak. RMA Grup’un yatırımı olan Radisson Hotels zincirlerinin yeni parçası olan otel, business konspeti ile hizmet verecek.

Otelde neler olacak?

Türkiye’nin en Yoğun limanlarından birine sahip önemli sanayi merkezi Aliağa’da, Elif Intro Otel İşletmeleri Anonim Şirketi bünyesinde olan 12 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Radisson Hotel Aliağa 185 oda ve 370 yatak bulunacak. 35 milyon TL yatırılacak otelde; 185 Oda (2Y) = 370 Yatak, Lobi Bar, Kiralanacak restoran, Kiralanabilir co-working alanları, 36 kişiye hitap edebilen birleştirilebilir toplantı odaları (4adet), 120 kişilik çok amaçlı salon, Cubicle ofisler (6adet) 12 kişilik, 92 kişilik kapalı 36 kişilik açık alana sahip hotel restorantı, Spa alanı (1adet sauna+1adet buhar odası+1adet hamam+2adet masaj odası) ve Fitness salonu olacak.

RMA grup kimdir?

Konaklama ve otel işletmeciliği yatırımlarına sahip olan RMA, Azerbaycan’dan Moskova’ya kadar birçok ülkede yatırımlarına devam ediyor. Grup; yemeiçme, inşaat, konaklama ve tarım alanlarında çalışıyor.

Bir yanıt yazın