PEGAS KARADENİZ’DE TÜRKİYE’YE TUR SATIŞLARINI BAŞLATTI

PEGAS Touristik, Karadeniz’de Türkiye’ye tur satışını açtı

Prgas, 1 Eylül’den itibaren Ruslar için yeni olan Karadeniz kıyılarına turlara başlıyor.

Tur operatörü bu yıl da Rusya Federasyonu’ndan ve Mezopotamya’ya turist taşımaya devam edecek.

Neden Karadeniz?

Ruslar tarafından sevilen “her şey dahil” sistemine sahip “beş yıldızlı” otel klasiği neredeyse yoktur, bu nedenle bir plaj tatili yeri olarak Karadeniz, ağırlıklı olarak yerel turistler ve Arap ülkelerinin vatandaşları tarafından geliştirildi.

Ancak Türkiye’nin bu dağlık ve çok güzel bölgesinde (Samsun, Sinop, Rize, Trabzon vb. şehirlerin bulunduğu) hem tarihi hem de doğal birçok gezi mekanı bulunmaktadır. Çok sayıda “sinematik” mekan var: bu yüzden popüler yerel TV dizileri genellikle Türkiye’nin Karadeniz kıyısında çekiliyor.,

Pazarda Bir İlk


Yakın zamana kadar, Rusya’dan birkaç bağımsız gezgin, Türkiye’nin Karadeniz kıyılarına (çoğunlukla arabalarla) seyahat etti. Ayrıca, bireysel yerel seyahat acenteleri tarafından, kendi programlarına göre gezi turları için küçük meraklı gruplarını işe alma girişimleri de oldu.

Ancak düzenli olarak tur operatörleri, Rusya’da Türkiye’nin Karadeniz kıyılarında henüz grup turları teklif etmemiştir. 2021 yılında PEGAS Touristik bu durumu düzeltmeye karar verdi.

15 Eylül-15 Kasım tarihleri ​​arasında PEGAS Touristik, Türkiye’nin Karadeniz kıyılarında 6 gün / 5 gece haftalık gezi turları düzenlemektedir. Tur güzergahı şu şekildedir: Antalya – Trabzon – Rize – Antalya.

Bir yanıt yazın