ANEX TOUR CRUISE TARİHİNİ DEĞİŞTİRDİ

Antalya’dan kruvaziyer turları

Antalya’dan kruvaziyer turları başlatacak olan ANEX Tour, turları başlangıç ​​tarihini ve rotasını değiştiriyor.

Selectum Blu’nun Blue Sapphire kruvaziyer hattı, şimdiye kadar bir ülke hariç tutularak bir değişiklik geçirdi. Ayrıca ANEX Tour’un bu turlar ile birlikte “kruvaziyer+otel”, “otel+kruvaziyer”, “otel+kruvaziyer+otel” seçeneklerinde yeni kombine turları bulunuyor.

Tek kruvaziyer gemisi Selectum Blu Cruises’ın kruvaziyer programlarının güzergâhı ve Antalya limanından çıkış tarihleri, charter seferlerle paket turlar oluşturan tur operatörü ANEX Tour’a göre değiştirildi.

Tarih neden değişti?


İlk Mavi Safir yolculuğunun 14 Ağustos’ta Antalya’dan başlayacak. Tur süresi 8 gün / 7 gece olarak planlandı, 815 kişi kapasiteli yolcu gemisinin Antalya (Türkiye) – İskenderiye (Mısır) – Limasol (Kıbrıs) – Antalya güzergahı boyunca gitmesi gerekiyordu.

Ancak yabancı turistlerin Kıbrıs’a giriş ve konaklama protokollerinin güncellenmesi nedeniyle ilk Blue Sapphire uçuşunun tarihi iki haftayı 28 Ağustos’a kaydırdı ve güzergah değişti.

ANEX tour’un basın servisi, muhtemelen gelecekte durumun normalleşmesi ve Rusların ziyaret koşullarının hafifletilmesiyle birlikte güzergahta bir güncelleme olacak ve Kıbrıs yeniden eklenecek”dedi. Güncellenen Blue Sapphire güzergahı, ülkenin iki ülkesindeki (Antalya – İskenderiye (Mısır) – Kuşadası – Marmaris – Antalya) dört limandan arama yapmayı içeriyor.

Bir yanıt yazın